FitWell - Fitness Sağlık Diyet

Sağlık Fitness
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici FitWell Limited
FitWell uygulaması sağlıklı bir yaşam için sizlere en kaliteli içerikler ile spor uygulaması olarak karşınıza çıkıyor.

FitWell mobil uygulaması hayal ettiğiniz fit vücuda en kısa sürede ulaşmanı sağlayan, akıllı bir fitness ve sağlık uygulamasıdır. Android işletim sistemi bulunana akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz. Uygulamaya sahip olup spora başlarken önce kendinize bir hedef belirleyin ve FitWell ile hedefinize ulaşmak için yol boyunca sizlere eşlik etmesine izin verin. Kilo vermek ve fit bir vücuda sahip olmak FitWell?le düşündüğünüzden daha kolay ve hızlı bir hal aldı.

Sağlıklı bir yaşam, kaslı bir vücut için gerekli olan tüm materyalleri içinde bulunduran FitWell uygulaması ile sizde yaşamınıza renk katın ve sporunuzu her an her yede yapmanın keyfini yaşayın. 

FitWell, istediğin her an gidebildiğin bir spor salonu gibi bir sistem ile çalışmaktadır. Uygulamamız sayesinde spor salonlarına, spor hocalarına paralar dökmenize gerek yoktur. Uygulama sizlere spor koçluğu görevini yapacaktır. Profesyonel sporcularla hazırlanan videolar ve yenilenen akıllı koçluk özelliği sayesinde kendini kişisel antrenörünle çalışıyormuş gibi hissedersiniz Üstelik sağlıklı beslenme uzmanlarımızın size özel hazırlayacağı diyet programı ile standart diyetlere göre daha hızlı kilo verme şansınız olur ve üstelik bunların hepsini sağlıklı bir şekilde yaparsınız. 

FitWell - Fitness Sağlık Diyet indir