FitWell - Fitness Sağlık Diyet

Sağlık Fitness
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma FitWell Limited
Daha sağlıklı bir yaşam için FitWell Kişisel Egzersiz Koçun uygulaması sizlere yardımcı olacaktır.

FitWell Kişisel Egzersiz Koçun mobil uygulaması Android işletim sistemine sahip mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebileceğiniz sağlıklı yaşamanıza yarayacak kaliteli içeriklere sahip bir mobil uygulamadır. Eğer bu sefer spor yapmaya tam kararlıysanız uygulamamız sizlere destek olacaktır. 

Göbek eritme ve bacak inceltme gibi popüler hedeflerinizin yanı sıra kuvvetlenmenizi, esnek olmanızı, forma girmenizi ve kalça ve karın kası gibi bölgeleri şekillendirmenizi sağlayan egzersiz programlarına her an FitWell - Fitness Sağlık Diyet uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. 

İlk olarak spor yapmakta ki hedefinizi belirleyin. Zayıflamak mı istiyorsunuz, kas yapmak mı yoksa aynı seviyede ilerlemek mi? Önce buna karar veriyorsunuz ve uygulama içerisinden kendinize uygun bir program belirleyerek sağlıklı yaşama merhaba diyorsunuz. Üstelik sporun yanı sıra spor yemeklerine de ev sahipliği yapan Fitwell uygulaması ne yemek yapsam diye düşüncelerinizi ortadan kaldırıyor. FitWell tercihlerini adım adım öğrenerek sana her gün yeni menüler sunuyor ve isterseniz değiştirebiliyorsunuz. 

FitWell - Fitness Sağlık Diyet uygulaması ile sizde sağlıklı bir şekilde kilo verin ya da vücut hatlarınızı daha da geliştirerek daha güzel bir vücuda sahip olun. Üstelik bunu evinizde kendi kurallarınız ile yapın. 

Daha Fazla Göster
FitWell - Fitness Sağlık Diyet indir
DİĞER SÜRÜMLER